Studio AlhenaG

Wszystko zaczęło się z konieczności... finansowej - jak to zazwyczaj bywa...

Operator sfilmował... materiał został przechwycony na dysk komputera... i nic dalej się nie działo. Montażysta z powodu osobistych perturbacji nie zabierał się do pracy, Klienci niecierpliwili się... To wszystko miało miejsce w moim własnym domu... Po kilku dniach doszłam do wniosku, że nie pozostaje mi nic innego, jak samej spróbować poskładać ten film.

Tak powstała moja pierwsza produkcja. Praca spodobała mi się. Później nie potrzebowałam już żadnej "zewnętrznej" zachęty.

Przez kilka lat montowałam filmy dla MMK Video. Współpracowałam również z firmą SwaWoj, oferującą usługi foto i video.

W międzyczasie zajęłam się projektowaniem oraz tworzeniem stron internetowych i zaczęłam pracować "na własny rachunek.

Dziś, zarówno montowaniem filmów, jak i stronami internetowymi, zajmuję się już tylko dla własnych potrzeb oraz na rzecz Szkoły.

Kilka przykładów filmików i grafik jest poniżej oraz na kanale YT mojej Szkoły.

Poniżej można obejrzeć zrzuty ekranowe stron, których byłam autorką lub współautorką. Ulegały one wielu zmianom, zarówno pod względem treściowym - co oczywiste, jak i graficznym.

Poniżej - odnośniki do miejsc, gdzie można obejrzeć i pobrać te szablony HTML i "skórki" PHP, które oferuję za "free" :)

Publikowane na stronie szablony, projekty graficzne (layout'y) czy "skórki" są moimi pracami. Status "linkware" tych prac wymusza na Użytkowniku pozostawienie na stronie głównej linka do mojej strony: <a href="http://www.alhenag.pl" target="_blank">AlhenaG</a>.

   alhenag63@gmail.com