banner

Pobieralnia

Oferowane poniżej "skórki" do PHP Fusion były przygotowywane do wersji 7.00.xx, ale sądzę, że można spróbować je przystosować do najnowszej wersji CMS-a, a już na pewno wykorzystać projekty graficzne.

W niektórych projektach zawarte są pliki SWF, dziś nieobsługiwane przez przeglądarki. Najlepszym sposobem jest zamienić je na grafiki, ale trzeba zrobić to samodzielnie :)

W wielu "skórkach" występują drobne błędy dotyczące np. koloru tła i czcionki stylu "select" (rozwijana lista wyboru), koloru czcionki w innych miejscach. W razie potrzeby wystarczy zmienić odpowiednie parametry w stylach.

Ze względów technicznych nie mogę zaprezentować "skórek" bezpośrednio, można jednak obejrzeć wygląd stron na grafikach.

Publikowane na stronie projekty graficzne (layout'y) czy "skórki" są moimi pracami. Status "linkware" tych prac wymusza na Użytkowniku pozostawienie na stronie głównej linka do mojej strony: <a href="http://www.alhenag.pl" target="_blank">AlhenaG</a>.

W "skórce" można dowolnie ustawiać szerokość paneli bocznych, a także zamienić kolorystykę paneli w prawej i lewej części strony, modyfikując plik style.css. Obrazek w górnej części strony można podmienić na jakikolwiek inny. Jest to plik *.jpg o wymiarach 779 x 168 px. Niestety - pomimo moich wysiłków znalezienia ewentualnego błędu - "skórka" dziwnie zachowuje się w przeglądarce IE.

"Skórki" 02 i 03 są bardzo podobne w kolorystyce. W górnej części użyłam dość neutralnego motywu chmur, by na nim ewentualnie wyeksponować inne obrazki, może w ramkach... Można oczywiście w ogóle podmienić chmurki na inny obrazek, ale to już wymaga ingerencji w plik *.psd i nowe docięcie layout'u. Obydwie przystosowane są generalnie do ustawienia wszystkich paneli po lewej stronie.

"Skórka" musi mieć zakładaną przeze mnie szerokość lewej części strony, czyli 230px. Szerokość prawej części strony może ulegać modyfikacji.

W "skórce" obydwie części strony można dowolnie modyfikować pod względem szerokości, aczkolwiek najlepiej prezentuje się ona również z lewą częścią o szerokości 230px.

W tej "skórce" prawa część strony musi mieć szerokość 200px (ze względu na rozmiar wiszących kokonów), szerokość lewej części może być dowolna. "Skórka" nadaje się na strony, gdzie zawartość prawej części strony jest dłuższa niż lewej. Aby zmienić obrazek, należy dokonać modyfikacji w pliku *.psd i dociąć na nowo layout, a także zapewne zmodyfikować pliki theme.php i style.css.

W tej "skórce" znajduje się przełącznik kolorystyki strony. Jednocześnie zmieniają się obrazki, które oczywiście można podmienić na dowolne o maksymalnej wysokości 300px. Przy zastosowanych przeze mnie szerokościach paneli bocznych szerokość obrazków nie powinna przekraczać 540px. Panele boczne - ze względu na zastosowane tło tytułów - nie powinny być węższe niż 200px. Do prawidłowego wyświetlania grafiki w przeglądarce IE konieczne jest wykorzystanie dodatkowej biblioteki jQuery. Plik jquery.pngFix.js należy umieścić w folderze "includes", a także podmienić plik themes/templates/header.php. Obydwa pliki znajdują się w paczce ze "skórką".

Ta "skórka" jest chyba optymalna pod względem możliwości zmian szerokości części lewej i prawej strony.

Jest dość prosta i również przystosowana do wszelkich zmian szerokości części bocznych strony. Podobnie jak w "skórce" 01 - nie potrafię znaleźć błędu powodującego nieprawidłowe wyświetlanie strony w IE.

Pomysł zrobienia "skórek" na każdą porę roku podsunął mi Znajomy z sieci. Sądzę, że nadają się na prywatne strony, nie wymagające rejestracji i logowania, zaś właściciel zmienia skórki w zależności od pory roku. "Skórka" jest przystosowana do wszelkich zmian szerokości części bocznych strony. Obrazki w górnej części strony można podmienić na jakikolwiek inne. Jest to plik *.jpg o wymiarach 1000 x 415 px. W "jesiennym" pliku *.psd znajdują się trzy obrazki, ponieważ wszystkie bardzo mi się podobały i nie mogłam się zdecydować na ich usunięcie :)

Wiosna

Lato

Jesień

Zima

"Skórka" jest optymalna pod względem możliwości zmian szerokości lewej i prawej części strony. Zimową porą, szczególnie w zimny i wietrzny dzień, dobrze jest powspominać letnie, gorące wieczory i piękne zachody słońca :)

"Skórka" została swego czasu przygotowana dla sklepu internetowego. Można dowolnie zmieniać szerokość bocznych części strony. Niestety - znowu wkradły się drobne błędy powodujące nieprawidłowe wyświetlanie strony w IE...

W "skórce" jest możliwość dowolnej zmiany szerokości części bocznych strony. Obrazek w części górnej można dowolnie podmieniać na jakikolwiek inny *.jpg o wymiarach 1000px x 270px.

Kolejny zimowy motyw...

"Skórka" powstała na bazie dawnego szablonu strony www mojej Szkoły. Można w niej dowolnie zmieniać szerokość części bocznych strony.

Ze względu na zastosowaną grafikę nie można usunąć lewej części strony i powinna ona mieć stałą szerokość 200 px, natomiast szerokość prawej można zmieniać dowolnie lub w ogóle wszystkie panele przenieść na lewą stronę. Zmiana logo wiąże się z ingerencją w plik *.psd, przy czym dołączyłam projekt tego konkretnego fragmentu grafiki strony.

Ze względu na zastosowaną grafikę szerokość części bocznych strony nie powinna być mniejsza niż 150 px. "Skórka" posiada Panel Logowania w części górnej strony, tak więc można go wyłączyć całkowicie w PA.

"Skórka" powstała z projektu graficznego, pobranego ze strony Webmark, zmieniłam jedynie drobne elementy, m.in. przemyciłam "plakaty" swoich ulubionych filmów :) Ze względu na zastosowaną grafikę części boczne strony nie powinny być węższe niż 200 px.

Podobnie jak poprzednia, "skórka" powstała na podstawie projektu graficznego ze strony Webmark z niewielkimi tylko zmianami. Ze względu na zastosowaną grafikę prawa część strony nie może być usunięta i powinna mieć szerokość 180 px.

"Skórka" jest przystosowana do zmiany szerokości części bocznych, przy czym należy zachować zasadę, by w arkuszu CSS style "side-border-left" i "side-border-right" miały szerokośc mniejszą o 1 px od analogicznych stylów "side-border-left1" i "side-border-right1". Nie jestem pewna, czy efekt cienia zastosowany do napisów tytułowych jest interpretowany przez wszystkie przeglądarki.

"Skórka" przystosowana do zmiany szerokości lub całkowitego usunięcia części bocznych strony.

Ze względu na zastosowaną grafikę w tej "skórce" nie można zmieniać szerokości ani też usuwać części bocznych strony.

"Skórka" tym razem przystosowana jest do rozciągnięcia na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"), choć mnie i tak bardziej podoba się w stałej szerokości 1000 px :) Ze względu na zastosowaną grafikę części boczne strony nie mogą być węższe niż 200 px, natomiast można je dowolnie poszerzać. Można też oczywiście przenieść wszystkie panele na jedną ze stron.

Ta "skórka" również jest przystosowana do rozciągnięcia na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%") - należy w arkuszu CSS usunąć wpisy dotyczące szerokości klas "header" i "content". Ze względu na zastosowaną grafikę części boczne strony nie mogą być węższe niż 179px, zaś ich zwężenie lub poszerzenie musi odbywać się na zasadzie odjęcia lub dodania wielokrotności liczby 12 (czyli: 179, 191, 203, 215 itd.). Zmiana tytułu i motta wiąże się z ingerencją w plik *.psd i zapisaniu ich jako obrazka w formacie *.png, o maksymalnej szerokości 430 px.

W "skórce" założone są stałe szerokości wszystkich części strony.

Ta "skórka" przysporzyła mi sporo nerwów :) Ze względu na zastosowaną grafikę części boczne strony muszą mieć stałą szerokość 200 px, przy czym można wszystkie panele przenieść na jedną ze stron. Wykorzystałam tutaj obraz Willem'a Heda. Można oczywiście go podmienić na inny, przy czym obrazek musi mieć wielkość 542 x 303 px i najlepiej, by najpierw wymienić go w projekcie graficznym i ponownie "wyciąć".

"Skórka" jest rozciągnięta na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"), ale można ustawić stałą szerokość strony. Są w niej dwa elementy, które ewentualnie mogą "broić" :) , sądzę jednak, że jeżeli ktoś zdecyduje się ją użyć - poradzi sobie z dostosowaniem parametrów i grafiki.

"Skórka" najlepiej prezentuje się przy zastosowaniu szerokości całego ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"), można to jednak zmienić na stałą wartość liczbową, przy czym nie mniejszą niż 1000 px, choć wówczas strona nieco "rozjeżdża się" po wejściu do PA. W celu zmiany fotografii i nazwy strony - należy zmodyfikować projekt *.psd i ponownie "dociąć" pliki graficzne. Niestety, strona nie rozciąga się na całą wysokość ekranu i przy niewielkiej zawartości nie wygląda to ładnie. Znalazłam wprawdzie rozwiązanie problemu, musiałabym jednak ponownie napisać plik theme.php w oparciu o elementy blokowe, a po prostu nie chce mi się :)

"Skórka" jest przystosowana do poszerzenia na cały ekran ("THEME_WIDTH", "100%"), natomiast szerokość bocznych części strony musi wynosić od 170 px do 300px. Można też przenosić wszystkie panele na którąkolwiek ze stron.

"Skórka" przystosowana do zmiany szerokości zarówno części bocznych, jak i całej strony.

W "skórce" założona jest stała szerokość strony 1000 px ("THEME_WIDTH", "1000"), natomiast można zmieniać szerokość części bocznych lub przenieść wszystkie panele na lewą lub prawą stronę.

"Skórka" jest w dwóch wersjach. Jedna ma ustalone stałe szerokości wszystkich części, druga jest dostosowana do zmian szerokości zarówno części bocznych strony, jak i całej strony (np. "THEME_WIDTH", "100%"). W "skórce" znajduje się tzw. mapa odsyłaczy, która - nie wiedzieć dlaczego - nie działa w IE.

Ze względu na zastosowaną grafikę części boczne strony muszą mieć stałą szerokość 180 px, przy czym można usunąć prawą lub lewą część strony, czyli wszystkie panele przenieść na jedną ze stron. "Skórka" jest również przystosowana do rozciągnięcia na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"). Zastosowałam animację "marquee", choć wiem, że zasadniczo jest zdeprecjonowana, jednak nie poradziłam sobie z zastosowaniem skryptu do płynnego i ciągłego przewijania obrazków. Krótko mówiąc - po kilku różnych próbach poszłam na łatwiznę :) Obrazki w przewijającym się "filmie" można oczywiście podmienić, dla ułatwienia do paczki ze "skórką" załączyłam projekt graficzny poszczególnych klatek z "fotkami".

W tej "skórce" możliwa jest modyfikacja szerokości zarówno części bocznych, jak i całej strony, przy czym nie powinna być mniejsza niż 1000 px. Można oczywiście rozciągnąć ją na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"). Obrazek w górnej części można podmienić na inny, podobny stylistycznie (jabłko). W tym celu należy w projekcie graficznym zmienić kolejność warstw i ponownie dociąć konieczne fragmenty grafiki.

"Skórka" przystosowana do modyfikacji szerokości całej strony ("THEME_WIDTH", "100%", nie mniej niż 1000 px) oraz części bocznych.

Kolejna "skórka" z motywem kuli ziemskiej, w pełni modyfikowalna w zakresie szerokości.

Skórka" może być rozciągnięta na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"). Można też zmieniać szerokości części bocznych, przy czym, należy zachować zasadę "pełnych dziesiątek" (np. 180 px, 190 px, 200 px). Można również przenieść wszystkie panele na jedną ze stron.

W "skórce" ustawione są optymalne szerokości zarówno części bocznych, jak i całej strony. Ewentualne zmiany mogą dotyczyć jedynie szerokości strony, która nie powinna być węższa niż 1000 px. Moim zdaniem przeniesienie wszystkich paneli na jedną stronę dałoby najlepszy efekt wizualny.

"Skórkę" można rozciągnąć na całą szerokość ekranu ("THEME_WIDTH", "100%"), natomiast nie powinna być węższa niż 1000 px, zaś części boczne powinny mieć minimum 180 px. Można też wszystkie panele przenieść na jedną ze stron. Nazwa strony jest tym razem plikiem graficznym, należy więc zmienić ten element w projekcie graficznym i przygotować inny obrazek w formacie *.png (nie może być szerszy niż szerokość części lewej strony). Do paczki ze "skórką" dołączona jest czcionka wykorzystana w projekcie, którą należy zainstalować w systemie.

"Skórka" przystosowana jest do modyfikacji szerokości całej strony ("THEME_WIDTH", "100%", nie mniej niż 1000 px) oraz części bocznych.

Kolejna "skórka" przystosowana do modyfikacji szerokości całej strony ("THEME_WIDTH", "100%", nie mniej niż 1000 px) oraz części bocznych.

"Skórka" przystosowana jest do modyfikacji szerokości całej strony ("THEME_WIDTH", "100%", nie mniej niż 1000 px) oraz części bocznych (nie mniej niż 200 px). Nazwa strony jest elementem projektu graficznego. Tam należy dokonać zmiany i dociąć nowy obrazek (header2).

Również ta "skórka" przystosowana jest do modyfikacji szerokości całej strony (np.: "THEME_WIDTH", "100%") oraz części bocznych. Także w niej nazwa strony jest elementem projektu graficznego. Tam należy dokonać zmiany i dociąć nowy obrazek (header).

"Skórka" przystosowana jest do modyfikacji szerokości całej strony ("THEME_WIDTH", "100%", nie mniej niż 1000 px) oraz części bocznych (nie mniej niż 220 px).

Ta "skórka" ma stałą szerokość - 1000 px, przy czym można swobodnie modyfikować szerokość części bocznych oraz przenieść wszystkie panele na jedną ze stron. Nazwa strony oraz motto są elementami graficznymi, które należy zmienić w projekcie. Nazwę miasta, wyświetlającą się na ekranie telefonu, należy wpisać w pliku theme.php.

Bardzo prosta "skórka", w pełni modyfikowalna. Nazwa strony i motto są elementem graficznym, który należy zmienić w projekcie graficznym i dociąć nowy obrazek.

"Skórka" ma stałą szerokość - 1000 px, przy czym można swobodnie modyfikować szerokość części bocznych oraz przenieść wszystkie panele na jedną ze stron. Motto jest elementem graficznym, można jednak usunąć obrazek i wpisać w tym samym miejscu dowolny tekst.

"Skórka" ma stałą szerokość - 1000 px, przy czym można swobodnie modyfikować szerokość części bocznych oraz przenieść wszystkie panele na jedną ze stron. Motto jest elementem graficznym, który trzeba zmienić w projekcie *.psd (należy wpisać nazwę, zrasteryzować warstwę tekstową i dociąć kształt puzzli stosownie do tekstu). W "skórce" zastosowałam zmienną szatę kolorystyczną (puzzelki na górze strony).

"Skórka" przystosowana jest do modyfikacji szerokości całej strony ("THEME_WIDTH", "100%", nie mniej niż 1000 px) oraz części bocznych.

"Skórka" w pełni modyfikowalna, przy czym część górna strony ma stałą szerokość - 1000 px.

"Skórka" w pełni modyfikowalna, przy czym część górna strony ma stałą szerokość - 1000 px.

"Skórka" w pełni modyfikowalna w zakresie szerokości wszystkich części, jak i całej strony (np. "THEME_WIDTH", "100%"). W poziomej nawigacji można zmienić obrazek kwiatka - wystarczy podmienić plik sub1.png (dodatkowo przygotowałam dwa inne).

Powered by Phoca Download