Małgorzata Kowalewska
  alhenag63@gmail.com
banner

Wszystko zaczęło się z konieczności... finansowej - jak to zazwyczaj bywa...

Operator sfilmował... materiał został przechwycony na dysk komputera... i nic dalej się nie działo. Montażysta z powodu osobistych perturbacji nie zabierał się do pracy, Klienci niecierpliwili się... To wszystko miało miejsce w moim własnym domu... Po kilku dniach doszłam do wniosku, że nie pozostaje mi nic innego, jak samej spróbować poskładać ten film.

Tak powstała moja pierwsza produkcja. Praca spodobała mi się. Później nie potrzebowałam już żadnej "zewnętrznej" zachęty.

Przez kilka lat montowałam filmy dla MMK Video. Współpracowałam również z firmą SwaWoj, oferującą usługi foto i video.

W międzyczasie zajęłam się projektowaniem oraz tworzeniem stron internetowych i zaczęłam pracować "na własny rachunek".

Później, przez wiele lat, zarówno montowaniem filmów, jak i stronami internetowymi zajmowałam się już tylko dla własnych potrzeb oraz na rzecz Szkoły, dla której "produkowałam" również wiele innych materiałów, związanych z wydarzeniami i uroczystościami szkolnymi, m.in. plakaty, prezentacje, foldery okolicznościowe, zaproszenia, bilety, dyplomy.

Poniżej - przykłady grafik (w niektórych wykorzystane są ogólnodostępne obrazy). Filmy można obejrzeć tutaj i na kanale YT "mojej" Szkoły.

Są również zrzuty ekranowe stron, których byłam autorką lub współautorką. Ulegały one wielu zmianom, zarówno pod względem treściowym - co oczywiste, jak i graficznym (tutaj - ostatnie wersje). Historię zmian strony szkolnej, którą administrowałam ponad 20 lat, można obejrzeć tutaj.

Oczywiście najczęściej kombinowałam ze swoją własną stroną, co szczegółowo opisuję w "Historii witryny".

I na koniec odnośnik do "Pobieralni", gdzie można obejrzeć i pobrać "skórki" do PHP Fusion, które oferuję za "free" :) Może to nie przystoi, że na stronie opartej na Joomla znajdują się elementy konkurencyjnego CMS-a, ale napracowałam się przy ich tworzeniu i szkoda, żeby "kurzyły się" w archiwum :)

Publikowane na stronie projekty graficzne (layout'y) czy "skórki" są moimi pracami. Status linkware tych prac wymusza na Użytkowniku pozostawienie na stronie głównej linka do mojej strony: <a href="http://www.alhenag.pl" target="_blank">AlhenaG</a>.